Facebook

piątek, 9 sierpnia 2013

Tagi: , ,

Mary Kay at play - cienie w akcji podejście pierwsze


Dziś chciałam Wam pokazać makijaż wykonany nowymi cieniami, ale niestety - jest tak gorąco, że za sprawą oświetlenia w łazience strasznie się pocę i makijaż  nie jest w stanie się utrzymać do finalnego momentu tzn zrobienia mu zdjęć. Jednak z kilkunastu zdjęć wybrałam te co się nadawało na małą próbę jak cienie wyglądają na powiece. Praca nimi jest przyjemna, łatwa. Idealnie się łączą, rozcierają a do tego są bardzo dobrze napigmentowane. Niewiele wypiekanych cieni jest tak łatwych w aplikacji. Ubolewam, że nie mogę pokazać Wam całego makijażu, ale nic straconego zrobię go po raz kolejny - tylko już troszkę inaczej co by nie dublować tego co już zrobiłam.

Co do samych opinii cieni do powiek - rzetelna opinia to taka, która ukazuje nie tylko pigmentację cieni na dłoni lecz i na powiece. Z doświadczenia wiem, że to co ładnie wyglądało z testera na skórze nie koniecznie dobrze prezentowało się na oku. Tak więc doceniam dziewczyny, które pokazują też kosmetyki na ich docelowym miejscu użytkowania. Nie trzeba być specjalistką, mistrzynią makijażu by zaprezentować produkt. Oczywiście jest to bardziej pracochłonne... 

Zostawiam Was z makijażem i mam nadzieję, że się Wam spodoba - mimo ciężkich warunków starałam się go uchwycić. :D


Poniżej jeszcze zabawa w robienie tła na fanpage na FB - jak Wam się podoba? Nie wiem czy zmienię obecny czy nie, ale jak już coś zrobiłam to stwierdziłam, ze się pochwalę :P Zapraszam na mój fanpage!
5 komentarze:

Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do innych stron/blogów. Posty zawierające takie treści będą usuwane!