Facebook

piątek, 26 grudnia 2014

Tagi: ,

Pastele do oczu “ MINERAL CREAM DREAM” - opinia
Czas napisać o produkcie Vipera, który od początku mnie intrygował. Mowa tu o pastelach od Vipera Cosmetics. Do mnie trafiła wersja pudrowa, która ma nadać powiece delikatnego, równomiernego koloru. Żałuję, że nie dostałam wersji rozświetlającej, gdyż prezentuje się ona o  niebo lepiej.

Niestety nie wiem jak używać tego produktu by wydobyć z niego jego potencjał. Na oku prezentuje się ciekawie, ale efekt niestety się psuje po kilku minutach. Nie potrafię uniknąć gromadzenia się tego produktu w załamaniach powieki. Jako baza pod cienie też nie sprawuje tak dobrze jak tego wymagam. Nie jestem z niego zadowolona niestety. Co do pigmentacji - trzeba nałożyć go kilkukrotnie, by był widoczny. Plusem jaki mogę wskazać jest poręczne opakowanie, wykonane z solidnego plastiku. Nie ma marki, która ma wszystkie produkty bardzo dobre. Wśród fajnych kosmetyków zawsze znajdzie się ten trochę słabszy. Tak i tym razem było. Jeśli jesteście ciekawe tego produktu - wybierzcie wersję rozświetlającą. Sama zastanawiam się by dać temu produktowi jeszcze jedną szansę i sprawdzić ten drugi wariant. Tymczasem zostawiam Was z małym rozczarowaniem...

http://www.vipera.com.pl/pl/index.php?id=produkty&kat=3&pod=13&art=160

2 komentarze:

  1. ja mam taki cielisty, stosuję go jako rozświetlacz na powieki i pod łuk brwiowy- trwałością nie grzeszy, ale jak nałożę na niego cień to nie jest źle.

    OdpowiedzUsuń

Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do innych stron/blogów. Posty zawierające takie treści będą usuwane!